overlay

Müdürlüğümüz Tarafından Adana Şehir Hastanesine Yönelik İzleme Ve Yerinde Değerlendirme Ziyareti Düzenlendi

     Sağlık Müdürlüğümüz ve bağlı sağlık tesislerimizin idareci ve birim sorumlularının katılımı ile 2017 yılında hizmete açılan 1550 yatak kapasiteli Adana Şehir Hastanesi’ne yönelik düzenlenen bir çalışma gezisi ile  yerinde değerlendirme ve incelemelerde bulunuldu.

       2018 yılında ilimizde hizmete sunulacak olan Elazığ Şehir Hastanesi’nin taşınmasına esas deneyim edinerek, herhangi bir aksaklığa meydan vermemek ve daha sağlıklı bir  planlamanın yapılabilmesi kapsamında düzenlenen yerinde gözlem ve değerlendirme  gezisine ;  Personel ve Destek Hizmetleri Başkanımız Muammer AÇIKKAPU, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcımız Uzm. Dr. Ali ATAR, başta olmak üzere  müdürlüğümüz ve taşınması planlanan sağlık  tesislerimizin başhekim yardımcıları ile  diğer idareciler ve birim sorumluları katıldı.  

       01.03.2018 tarihinde düzenlenen ve 2 gün süren yerinde gözlem ve değerlendirme gezisi sırasında Adana Şehir Hastanesi’nin tüm birimleri ziyaret edilerek, taşınma ve yerleşim sırasında  sağlık ve idari hizmetlerin sunumunda  karşılaşılan güçlükler ve çözüm önerileri konusunda karşılıklı bilgi alış verişinde bulunuldu.

  • 3.JPG
  • 4.JPG
  • JCNN7598.JPG
  • 2.JPG