overlay

3 Aralık Dünya Engelliler Gününde İl Sağlık Müdürlüğümüze Teşekkür Plaketi

3 Aralık Dünya Engeliler Günü kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Nurettin Ardıçoğlu Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte İl Sağlık Müdürlüğümüze Kurumsal Katkı Teşekkür Plaketi verildi.

03.12.2018 Pazartesi düzenlenen kutlama programına İlimiz Vali Yardımcısı Uhut Emre KOYUNCU, Elazığ CHP Milletvekili Gürsel EROL, İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Cahit POLAT, İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi GÜRTÜRK, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat KENÇ, Elazığ İl Tarım ve Orman Müdürü Turan KARAHAN, İl Müftüsü Yusuf SARIKAYA, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanımız Dr. Abdulkadir KANTARCIOĞU,  engelli vatandaşların aileleri ve davetliler katıldı.

Program sırasında kürsüye davet edilen İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Cahit POLAT’a kurumumuzun, ilimizdeki engelli vatandaşlara ve ilgili STK derneklerine yaptığı katkılarından dolayı Vali Yardımcısı Uhut Emre KOYUNCU tarafından Teşekkür Plaketi verildi.

Bilindiği üzere ilimizdeki engelli vatandaşlarımızın ve bağlı oldukları dernek başkanlıklarının sağlık ve sportif alanındaki yardım talepleri İl Sağlık Müdürlüğümüz tarafından desteklenmekte ve yine bu talepler arasında yer alan bir adet  “Engelli Hasta Ambulansı” düzenlenmiş ve kısa bir süre önce engelli vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştu.04.12.2018 

  • 1.JPG
  • 2.JPG
  • 4.jpeg