overlay

İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Cahit Polat 2019 Yılının İlk Bebeği Bahar Mila’yı Hastane’de Ziyaret Etti

İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Cahit POLAT, Müdürlüğümüze bağlı Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde 2019 yılının ilk bebeğini dünyaya getiren Muhammed ve Canan NURSEVER çiftini ve bebekleri Bahar Mila’ yı ziyaret etti.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Kadın Doğum Servisi’nde normal doğum ile 3.200 gram olarak sağlık bir şekilde dünyaya gelen ve ailesi tarafından Bahar Mila ismi konulan 2019 yılının ilk bebeği, saat 00.08’ de dünyaya merhaba dedi.

Elazığ’da 2019 yılının ilk bebeğini İlimiz Vali Yardımcıları Mustafa Gül, Uhut Emre KOYUNCU, AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin ŞERİFOĞULLARI, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanımız Uzm. Dr. Yavuz ORUÇ, Hastane Başhekimi Doç. Dr. Savaş ÖZTÜRK ile birlikte bekleyen İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Cahit POLAT, doğum gerçekleştikten sonra ziyaret heyeti ile birlikte Kadın Doğum Servisi’ne geçerek, ilimiz Vali Yardımcıları tarafından verilen takı ve çiçekler eşliğinde hayırlı ve uğurlu olsun dileklerinde bulundu.

Kadın ve Doğum Servisi’nde aynı saatler içerisinde dünya gelen iki bebeği daha aileleri ile birlikte ziyaret eden İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. POLAT, daha sonra yeni yıla hastanede nöbetleri başında giren personelimizi de ziyaret ederek, verilen çiçekler eşliğinde yeni yıllarını tebrik etti. 02.01.2019

YAZILI BASIN   :

https://www.haberturk.com/elazig-haberleri/65773063-elazigda-yilin-ilk-bebegi-bahar-mila-oldu
https://www.haberler.com/elazig-da-yilin-ilk-bebegi-bahar-mila-oldu-11595518-haberi/
http://www.milliyet.com.tr/elazig-da-yilin-ilk-bebegi-bahar-mila-elazig-yerelhaber-3221590/

GÖRSEL BASIN :

  • IMG_4365.JPG
  • 4.JPG
  • 3.JPG
  • 6.JPG
  • 5.JPG
  • 2.JPG
  • 1.JPG