overlay

Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ni Ziyaret Etti

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin BALIK, İl Sağlık Müdürlüğümüze bağlı Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ni ziyaret etti.

07.01.2018 Pazartesi günü hastaneyi ziyaret eden Sayın Sermin BALIK, hastanede hazır bulunan İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Cahit POLAT, Hastane Başhekimi Doç. Dr. Savaş ÖZTÜRK, idarecilerimiz ve çalışanlarımız tarafından karşılandı.

Hastane ziyaretine İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Cahit POLAT, Hastane Başhekimi Doç. Dr. Savaş ÖZTÜRK ve idarecilerimiz eşliğinde poliklinik ve servisleri gezerek başlayan Ak Parti Elazığ Milletvekili Sayın Sermin BALIK, burada hasta, hasta yakınları ve çalışanlarımız ile sohbet ederek, sunulan hizmetler hakkında bilgi aldı.

Poliklinik ve servis gezisi sonunda beraberinde bulunan heyet ile birlikte Başhekimlik Makamına geçen Sayın Sermin BALIK, Başhekimlik görevine atanan Doç. Dr. Savaş ÖZTÜRK’ ü tebrik ederek, yeni görevinin hayırlı  olmasını  diledi.

Ziyareti sırasındaki izlenimlerini dile getiren Sayın Sermin BALIK,  hasta memnuniyeti yanında çalışanlarımızın hastalara gösterdikleri yakın ilgi ve takipten dolayı İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Cahit POLAT başta olmak üzere Hastane Başhekimi Doç. Dr. Savaş ÖZTÜRK’ e ve ekibine teşekkür etti.

Daha sonra basın mensuplarının Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi hakkındaki sorularını cevaplayan BALIK “ Elazığ’ı sağlık kampüsü haline getireceğiz, sağlık ili haline getireceğiz dedik. Biz bu işi hükümet olarak yatırımımızı yaptık. Ama içini doldurmak, içindeki başarıyı sağlamak tabi ki siz doktorlarımızın ve yöneticilerimizin göreviydi. Bugün hastalarımızdaki memnuniyeti görünce de açıkçası doğru bir iş yaptığımızı artık gerçekten yüreğim rahat, mutmain bir şekilde gidiyorum. Tabi ki hastane yeni bir hastane. Oturması için bir sürece ihtiyacımız var. Hastaların buraya alışabilmeleri için, personelin yeni bir yere alışabilmesi için bir zamana ihtiyacımız var. Ama ben bugün gördüm ki bu zaman hastalara hiç yansımamış. Hemşerilerimiz, doktorlarımız, hasta bakıcılarımız, hastanenin her personel elinden gelen azami gayreti sarf ediyor. Biraz önce şunu da gördüm ki sağ olsunlar kat hemşirelerimiz hastaları isimleriyle sahiplenmiş. Her hastayı kendi ailelerinden biri olarak görmüş. Kendi anneleri, babaları, kardeşleri olarak benimsemişler. O yüzden de hizmetten bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Elbette ki eksiklerimiz vardır. Ama biz bu süreçte de Başhekim Yardımcılarımız atandıktan sonra da doktor kadrolarımızı tamamladıktan, doktor eksiklerimizi de bitirdikten sonra inşallah Türkiye’de örnek olacak hastanelerden biri olacağını düşünüyorum. Şehit Fethi Sekin Şehir Hastanemizin sizlere de tekrar hayırlı olsun diyorum” şeklinde konuştu.07.01.2018

YAZILI BASIN     :
https://www.elazigsonhaber.com/gundem/balik-sehir-hastanemiz-turkiyeye-ornek-olacak-h36009.html

GÖRSEL BASIN   :

  • 1.JPG
  • 2.JPG
  • 3.JPG
  • 4.JPG
  • 5.JPG
  • 6..JPG
  • 7.JPG
  • 8.JPG