overlay

Elazığ Şehit Önder Pınar Ortaokulu Öğrencilerinden Sağlık Müdürlüğümüze Ziyaret

Elazığ Şehit Önder Pınar Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Fatma Yağmur AYTAÇ ve 6. Sınıf öğrencisi İzem Nur ATEŞ, sağlık alanındaki çeşitli konularda bilgi almak  üzere İl Sağlık Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.

17.01.2019 Perşembe günü okul müdürü Zülfü YAPICI ve Danışman Öğretmen Berkay OKAY eşliğinde Müdürlüğümüze gelen 8. Sınıf öğrencisi Fatma Yağmur AYTAÇ ve  6. Sınıf öğrencisi İzem Nur ATEŞ, İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Cahit POLAT’ ı makamında ziyaret ederek, sağlık alanındaki hizmetlerin işleyişi hakkında bilgi aldılar ve hizmet sunumu sırasındaki izlenimlerini dile getirdiler.

Öğrencilerin ziyaretini memnuniyetle karşıladığını belirten İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Cahit POLAT “ Özellikle sağlık alanındaki izlenim ve duyarlılığınız çok anlamlıdır. Çocuklar olayları objektif olarak görürler ve değerlendirirler. Onun için görüşleriniz ve izlenimleriniz bizim için değerlidir ve dikkate alınacaktır. Sağlıkla ilgili görüşlerinizi ya da bir hastaneye gittiğinizde gördüğünüz bir sorunu kendi çözüm önerilerinizle bize aktarmanız çok daha anlamlıdır. Bu tür konularda duyarlılığınız devam etsin. Sağlıklı Beslenme, Beyaz Bayrak, mevsimsel hastalık veya diğer önemli gün ve kutlamalar hakkında Sağlık Müdürlüğümüz tarafından okulunuzda yapılmasını istediğiniz herhangi bir etkinlik talebiniz varsa onu da yerine getirmeye hazırız. Ziyaretiniz ve hizmetlerimiz hakkındaki izlenimlerinizi bize aktardığınız için sizlere tekrar teşekkür ederim” dedi.17.01.2019

  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 2.jpg
  • 1.jpg