overlay

İl Sağlık Müdürlüğümüzden Organ Bağışı Etkinliklerine Katılan Fırat Tıp Öğrenci Ve Üyelerine Teşekkür Belgesi

İl Sağlık Müdürlüğümüz tarafından “3-9 Kasım Organ Bağış Haftası” kapsamında ilimizde düzenlenen çeşitli farkındalık ve bilinçlendirme etkinliklere katılan Fırat Tıp Öğrencileri Birliği ve Fırat Üniversitesi Tıp Bilimsel Araştırma Topluluğu (FÜTBAT) üyelerine Teşekkür Belgesi verildi.

13.12.2019 Cuma Günü İl Sağlık Müdürlüğümüzde düzenlenen törende bir açıklama yapan İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Cahit POLAT “ İl Sağlık Müdürlüğümüz tarafından 3-9 Kasım Organ Bağış Haftası kapsamında vatandaşlarımızı organ bağışına teşvik, farkındalık ve bilinçlendirme konusunda gerek stant çalışmamalarımıza ve gerekse de çeşitli  toplantı ve birebir görüşmelerde etkin rol olan katılan Fırat Tıp Öğrencileri Birliği ve Fırat Üniversitesi  Tıp Bilimsel Araştırma Topluluğu (FÜTBAT) üyeleri çok değerli faaliyetlerde bulunmuşlardır. Değerli üyelerimiz Müdürlüğümüzle iş birliği içerisinde 30’ ar kişilik öğrenci gruplarıyla dönüşümlü olarak ilimizde bulunan 2 alışveriş merkezi ve Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ ndeki  stant çalışmalarında hafta içi ve hafta sonu etkin görev yaparak vatandaşlarımızdan 600 organ bağışı almışlardır. Bu önemli bir başarıdır. Bu vesile ile  organ bekleyen vatandaşlarımıza umut oldukların için  öncelikle organ bağışında bulunan vatandaşlarımıza ve Tıp Fakültesi Öğrencilerini temsilen emeği geçen Fırat Tıp Öğrencileri Birliği ve Fırat Üniversitesi  Tıp Bilimsel Araştırma Topluluğu’na (FÜTBAT)  çok teşekkür ederim” dedi.

Yapılan açıklamalardan sonra İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Cahit POLAT tarafından katılımcı üyelere özverili çalışmalarından dolayı Teşekkür Belgesi verildi.13.12.2019

YAZILI BASIN         :

GÖRSEL BASIN     :


  • 1.JPG
  • 2.JPG