overlay

İl Sağlık Müdürlüğümüz Prof Dr. Cahit Polat Acil Sağlık Çalışanlarımızın 112 Acil Sağlık Hizmetleri Haftası’nı Kutladı

İl Sağlık Müdürümüz Porf. Dr. Cahit POLAT, 1 – 7 Aralık 112 Acil Sağlık Hizmetleri Haftası kapsamında müdürlüğümüz 112 İl Ambulans Servisi Komuta Kontrol Merkezi’ni ziyaret ederek, acil sağlık personelimizin “112 Acil Sağlık Hizmetleri Haftası’nı kutladı.

02.12.2020 Çarşamba günü hizmet başkanlarımız ve idarecilerimiz eşliğinde 112 İl Ambulans Servisi Komuta Kontrol Merkezini ziyaret eden Prof. Dr. POLAT, buradaki çalışanlarımızla tek tek sohbet ederek,  112 Acil Sağlık Hizmetleri Haftası’nı kutladı.

112 İl Ambulans Servisi Başhekimimizden birimin çalışmaları ve karşılaşılan güçlükler hakkında bilgi alan İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Cahit POLAT, daha sonra tüm birimlerdeki 112 acil sağlık çalışanlarımıza yaptığı telsiz çağrısı ile “ Arkadaşlar içinde bulunduğumuz pandemi sürecindeki fedakarlıklarınızı biliyoruz. Sabırlı olun. Bu günleri hep birlikte atlatacağız. Sizlerden pandemi sürecinin temel kurallarından olan maske, mesafe ve hijyene önemle dikkat etmenizi istiyoruz. Hayat kurtarmak için gece gündüz demeden çalışıyorsunuz. Allah yardımcınız olsun. Bu vesile ile hepinize ayrı ayrı teşekkür ederken,  112 Acil Sağlık Hizmetleri Haftanızı kutluyorum” dedi. 02.12.2020  • 1.JPG
  • 1-A.JPG
  • 2.JPG
  • 3.JPG