Elazığ’da Covid- 19 Aşı Uygulaması İle İlgili Başhekimler Toplantısı Düzenlendi
14 Ocak 2021

İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Cahit POLAT, başkanlığında olmak üzere Elazığ’daki Kamu, Üniversite ve özel hastane başhekimlerinin katıldığı Covid-19 Aşı Uygulaması ve Aşı Odaları konulu bir toplantı gerçekleştirildi.

13.01.2021 Çarşamba günü İl Sağlık Müdürlüğümüze bağlı Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Konferans salonunda pandemi kuralları çerçevesinde düzenlenen toplantıya; hizmet başkanlarımız, Üniversite, özel ve kamuya ait il ve ilçe hastane başhekimler ve idareciler katıldı.

Toplantıda Covid-19 salgını sürecinde, Elazığ genelindeki kamu, üniversite ve özel  hastanelerin bünyesinde aşı uygulama hazırlıklarına başlanılması ve  sağlık tesislerinde Aşı Uygulama Odalarının kurulması öncellikli olarak ele alındı.

Pandemi sürecindeki tedbirlerin de konuşulduğu toplantıda yoğun bakım hizmetleri, hasta sevkleri, tesislerin tıbbi cihaz ve personel ihtiyaçları, sağlık kurulu raporları, evde sağlık ve sunulan diğer rutin hizmetler hakkında genel durum değerlendirmesi yapılarak, karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

YAZILI BASIN    :
https://www.elazigsonhaber.com/gundem/elazigda-asi-uygulamasi-konulu-bashekimler-toplantisi-duzenlendi-h76154.html
https://sondakika23.com/covid-19-asi-uygulamasi-konulu-bashekimler-toplantisi-duzenlendi/89127/
https://www.elazigfirat.com/covid-19-asi-uygulamasi-konulu-bashekimler-toplantisi-duzenlendi/
http://www.elazighaberayrinti.com/haber-elazIg-da-covid--19-asI-uygulamasI-konulu-bashekimler-toplantIsI-duzenlendi-8483.html
GÖRSEL BASIN  :

  • 4.jpg
  • 3.jpg
  • 2.jpg
  • 1.jpg