Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Cahit Polat Eşliğinde Fethi Sekin’in Babası İle Kanaat Önderi Nazırlı’yı Hastanede Ziyaret Etti
27 Ocak 2021

24 Ocak 2020 tarihli Elazığ depreminde hayatını kaybeden vatandaşlar için düzenlenen anma programına katılmak üzere Elazığ'a gelen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, Müdürlüğümüze bağlı Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde tedavi gören kanaat önderi Hafız Abdullah NAZIRLI ve şehit polis memuru Fethi SEKİN’in babası Mehmet Zeki SEKİN’i ziyaret etti.

Elazığ’daki çeşitli açılış programları ve TOKİ tarafından depremzedeler için yapılan 8 Bin konutun anahtar teslimi törenine katılan Cumhurbaşkanı ERDOĞAN, daha sonra Fethi Sekin Şehir Hastanesine geçti.

İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Cahit POLAT, başta olmak üzere idarecilerimiz tarafından karşılanan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ ın ziyaret ekibinde; Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat OKTAY, Sağlık Bakanı Fahrettin KOCA, İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla ŞAHİN USTA, Sağlık Bakan Yardımcısı Halil ELDEMİR, Diyanet İşleri Başkanı Ali ERBAŞ ve protokol üyeleri yer aldı.

Sağlık Bakanımız Fahrettin KOCA, İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Cahit POLAT ve Hastane Başhekimi Prof Dr. Erol KELEŞ, eşliğinde her iki hastayı ayrı ayrı ziyaret eden Cumhurbaşkanı ERDOĞAN, hastaların sağlık durumu hakkında bilgi aldıktan sonra, hasta yakınlarıyla görüştü ve geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ni gezen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ a İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Cahit POLAT tarafından sunulan hizmetler hakkında bilgi verildi. İlde sunulan sağlık hizmetlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Cumhurbaşkanı ERDOĞAN “  Eğer bu hastane olmasaydı, biz o deprem gecesini nasıl atlatırdık. Hamdolsun bununla birlikte bütün operasyonlar ve müdahaleler çok süratli ve seri oldu. Hastane de sunulan hizmetler memnuniyet vericidir.” dedi.

Daha sonra tüm sağlık çalışanları adına İl Sağlık Müdürüne teşekkür eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN, beraberindeki heyetle havalimanına geçerek, kentten ayrıldı.26.01.2021

  YAZILI BASIN     :
https://www.yeniufuk.net/elazig-guncel/il-saglik-mudurumuz-prof-dr-cahit-polat-esliginde-fethi-h3964.html

GÖRSEL BASIN   :

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 2-A.JPG
  • 3.jpg
  • 3-A.JPG
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 1b9646ad-f641-4df7-b523-be096977b0d6.jpg