İl Sağlık Müdürlüğümüzden Gazi Huzurevi’ne Anlamlı Ziyaret
03 Ekim 2023

 İl Sağlık Müdürlüğümüz tarafından 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü kapsamında Elazığ Gazi Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerine yönelik anlamlı bir ziyaret düzenlendi.

 02.10.2023 Pazartesi günü Elazığ Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü himayesinde düzenlenen ziyaret programına Elazığ Vali Yardımcısı Armağan Yazıcı, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcımız Uzm. Dr. Ali Atar, Elazığ Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Ahmet Atalan, Elaziz Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Onur Şahin, Gazi Huzur Evi Müdürü Ziyaddin Karakaya, huzurevi sakinleri, müdürlüğümüz ve ilgili kurum personeli katıldı.

 Program sırasında Elazığ Vali Yardımcısı Armağan Yazıcı ve protokol üyeleri tarafından Gazi Huzurevin de kalan yaşlıların yaptıkları el emeği göz nuru ürünlerin sergilendiği ‘El İşi’ sergisinin de açılışı yapıldı. Ayrıca bu yıl daha çok yaşlılara yönelik temalarla farkındalık oluşturulan 1 Ekim DünyaYürüyüşGünü etkinlikleri kapsamında Huzurevi kampüsü alanında yaşlı vatandaşlarımızla yürüyüş yapılarak, fiziksel aktivite ve yürüyüşün önemine dair söyleşiler yapıldı.

 Elaziz Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği bünyesinde kurulan Elazizder Genç Kürsübaşı ekibi tarafından çalınan müzikler eşliğinde çekilen halaylar ile devam eden program, daha sonra yapılan çeşitli ikram ve sohbetlerle sona erdi.

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 84936679-2e7a-4d91-84c4-236edc4e8722.jpg