overlay

Sağlık Çalışanları Geleneksel Bahar Futbol Turnuvası Başladı

Sağlık Müdürlüğümüz ve bağlı sağlık tesislerimizin katılımıyla Elazığ Sağlık Sen Şube Başkanlığı tarafından bu yıl 2.ncisi düzenlenen “2.Elazığ Geleneksel Bahar Halı Saha Futbol Turnuvası” başladı.

İl Sağlık Müdürlüğümüz ve bağlı sağlık tesislerinden 16 takımın katıldığı turnuvaya, Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü çıkardığı tek takımla turnuvada yer alacak. 

Kura çekimi sonucu 17 takımın 3 grup halinde yer aldığı turnuvanın açılış maçı, 9 Nisan Pazartesi günü 1.grupta yer alan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile Müdürlüğümüze bağlı SBÜ Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Servisi futbol takımları arasında yapıldı.

Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Cahit POLAT ve Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat KENÇ’in sembolik vuruşları ile başlayan ve 2-2 biten müsabakanın sonunda birbirine üstünlük sağlamayan her iki takım da sahadan birer puanla ayrılmak zorunda kaldı.

Açılış maçı ile renkli görüntülere sahne olan turnuvada toplam 48 maç yapılacaktır. Yapılan karşılaşmalar sonucu finale yükselen iki takım arasın da 4 Mayıs Cuma günü oynanacak  “2.Elazığ Geleneksel Bahar Halı Saha Futbol Turnuvası” final maçı ile kupanın sahibi belli olacak.

  • 20180409_170414_003.jpg
  • Ekran Alıntısı.PNG
  • 20180409_165839.jpg